Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Зоряний сплеск

Чудові зірки, що сяють на небосхилі, викликають захоплення та здивування у всіх жителів планети. Компанія Netent вирішила скористатися цим фактом та перемістила загадкові небесні точки на простори свого відео слота Starburst. Класичний контент ігрової індустрії, що демонструє мерехтіння витончених самоцвітів, може піднести настільки результативні ігри, що навіть професійний гравець казино Вавада буде в захваті від результатів.

🧾 Основні характеристики Starburst

Для ігрової локації було обрано космічний всесвіт, на тлі якого ігрове поле виглядає як таємнича планета. Головні знаки, що демонструють дорогоцінне каміння, сімку та напис Bar, ідеально вписалися у представлений антураж. У колірному рішенні грального автомата домінують фіолетові відтінки, і насичені теплі тони основних піктограм їх гармонійно доповнюють. Користувача підкорить видна анімація, що показує видовищні спецефекти під час успішних обертань. Вся ця пишність супроводжується динамічним музичним рядом, що змушує замислитися про космічні реалії. Ігровий автомат порадує п'яти барабанним полем із десятьма лініями.

⚡ Ігровий процес

Для ігрових процесів представлена ​​панель управління, і з нею може розібратись навіть новачок. Ігровий автомат може почати авто спини, завдяки кнопці Autoplay. Вся інформаційна частина грального автомата докладно викладена у розділі Paytable. За ставку на ігрові лінії відповідають кнопки Coin value та Level. Спини за максимальними параметрами запустить опцію Max bet. Активні лінії настроїть опція Lines. Подвійні стрілки на центральній кнопці запустять обертання Starburst.

🤑 Грати безкоштовно у Starburst


Грати на гроші

💰 Бонусна гра в Starburst

В ігровому автоматі не передбачено ризику раунду, що дозволяє подвоїти виграші. Як дикий знак виступає зірка, і її випади дома інших піктограм гарантують виграшне поєднання. Вайлд може заповнити весь ігровий барабан, залишитись нерухомим, що призведе до активації вільного обертання. Запуск додаткових вайлдів призведе до того, що виграші збільшуватимуться. Вдалі поєднання можуть формуватися будь-якому напрямі в ігровому автоматі.

💥 Висновки

Космічна тематика, особливі призові функції ставлять ігровий слот Starburst на найвищу сходинку у просторі азартних ігор. Користувач може насолодитися видною візуалізацією грального автомата та отримати задоволення від винагород, отриманих за бонусні раунди.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС