Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Gonzo's Quest

Ігрові автомати Gonzo's Quest запрошують любителів гострих відчуттів в онлайн казино Вавада здійснити віртуальну подорож за часів конкістадорів - разом із іспанцем Гонзо досліджуватиме американський континент у пошуках міфічної країни Ельдорадо. Герой слота постійно присутній на екрані автомата, періодично переглядаючи карту, на якій, ймовірно, позначено місце, де можуть бути заховані золото та дорогоцінне каміння. Тривимірний дизайн відрізняється надзвичайною виразністю. Видно, що Гонзо ховається за кам'яною огорожею, за нею знаходиться грандіозна будова – золота піраміда.

🧾 Основні характеристики слота Gonzo's Quest

Ігровий процес здійснюється на полі, оснащеному п'ятьма барабанами з 20 лініями, що постійно діють, для виплат. Позиції розміщуються в 3 ряди.

Символи автомата поділяються на дві категорії:

  • рядові - дорогі та низькооплачувані;
  • спеціальні - вайлд та скаттер.

На цінніших базових елементах зображені ідоли, що відрізняються забарвленням. На недорогих знаках – теж маски ідолів – тварин та птахів.

Спецсимволи мають розширені повноваження:

  1. На вайлді є знак питання. Він сприяє формуванню оплачуваних ланцюжків, замінюючи будь-який базовий елемент. Своїх послідовностей не складає.
  2. На скаттері – золотий щит із зображенням ідола. Три символи розкиду, що згрупувалися на будь-якій лінії поспіль, починаючи з крайньої лівої вертикалі, видають користувачеві 10 фрі-спінів.

☝ Розмір ставки, RTP слота Gonzo's Quest

Ставки в автоматі Gonzo's Quest вибираються за п'ятьма рівнями, при цьому гідність монет може змінюватись в межах 0,01-0,50. Розмір сумарної ставки може становити від 20 до 100 монет на спині.

🤑 Грати безкоштовно у Gonzo's Quest


Грати на гроші

Символи мають призові коефіцієнти:

Вайлди та скатери не формують власних комбінацій, тому не оплачуються.

Символ Кількість Виплата
Синій ідол
х3 50
х4 2500
х5 25000
Зелений ідол
х3 20
х4 100
х5 1000
Жовтий ідол
х3 15
х4 50
х5 500
Ідол Змія
х3 5
х4 20
х5 100
Ідол Крокодил
х3 4
х4 15
х5 75
Ідол Птах
х3 3
х4 10
х5 50

 

RTP слота – 95,97%. Волатильність - вища за середню.

⚡ Правила та геймплей Gonzo's Quest

Після вивчення правил автомата гравцеві рекомендується визначитися з величиною ставки – вибрати рівень та номінал монет, скориставшись кнопками навігаційної панелі.

Умови формування призових комбінацій прості - потрібно, щоб у будь-якій лінії згрупувалися 3-5 ідентичних елементів, вишикувавшись зліва направо. Тобто - відправна точка оплачуваної послідовності має бути в крайньому лівому барабані. Відбувається нарахування нагороди - з урахуванням лінійної ставки та коефіцієнта, зазначеного для поєднання у таблиці виплат.

Після виплати премії символи, що виграли, зникають, звільняючи позиції для нового надходження. Якщо знову складається призова комбінація – каскади продовжуються. З кожним поспіль каскадом, що проходить, виграш множиться на зростаючий на +1 множник, що починається з х1, максимально - х5.

Безкоштовні обертання, активовані скаттерами, проходять з тією самою ставкою, що грала у обертанні, коли користувач виграв фрі-спини. Тут також діє ефект лавини. Тільки додатковий множник починається зі значення х3, а може зростати до х15. Якщо в цьому режимі одночасно з'явиться 3 скаттери, що вишикувалися послідовно - гравець отримає 10 додаткових фрі-спінів.

💥 Плюси ігрового автомат Gonzo's Quest

Ігровий автомат Гонзо Квест має численні переваги, оцінити які можна тільки при грі. Основні з них:

  • вражаюча тривимірна графіка з цікавим звуковим супроводом;
  • захоплююча тематика, що приваблює багато категорій користувачів;
  • ефективна функція каскадних барабанів;
  • дають чудові результати раунди фрі-спінів;
  • наявність додаткових множників, що застосовуються у каскадних виграшах – вони дають можливість багаторазово збільшити призові виплати, особливо у безкоштовних обертаннях;
  • пристойний рівень теоретичного повернення.
X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС