Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Fruit Cocktail 2

Двічі вигадувати велосипед компанія Igrosoft (Ігрософт) не стала, тому гравцям казино Vavada представлена ​​репліка всім відомого ігрового відеослота Fruit Cocktail, тільки цього разу з цифрою 2. які поліпшити зовнішній вигляд і принести різноманітність у всіх улюблений відеослот.

🧾 Основні характеристики

Гравцям, які знайомі з Fruit Cocktail буде дуже просто орієнтуватися в новому відеослоті. Гравцеві є п'ять барабанів, так само гравець може робити ставки на дев'ять ліній. До речі, кількість кредитів, які можна ставити - не змінилося, гравець може поставити до 25-ти кредитів на одну лінію, що дозволяє грати на солідні суми і вигравати по-крупному.

Анімація в ігровому відеослоті Fruit Cocktail 2 зроблена на найвищому рівні, всі виграшні комбінації, бонусні символи, все підсвічується і виділяється, тому гравець з легкістю може побачити те, що приносимо йому виграш.

Зміни торкнулися і символів Fruit Cocktail 2, крім знайомих груш, яблук, лимонів, персиком, кавунів та іншого, можна побачити і абсолютно нові тематичні символи. Символ Шут – дикий-символ, а Bonus – scatter-символ. Також цінними символами є апельсин, яблуко, ожина.

💰 Бонусна гра у Fruit Cocktail 2

Крім основної гри, де гравець збирає комбінації із символів, в ігровому відеослоті Fruit Cocktail 2 присутні бонус-гра та ризик-гра. Для доступу в бонус-гру необхідно щоб на барабанах випали мінімум три символи Bonus, їх розміщення неважливо. Бонус-гра являє собою невелику вікторину, поле змінюється і на ньому з'являються три барабани, а по краях розміщуються всі символи гри.

Під час обертів барабанів випадково вибирається один символ і якщо після зупинки барабанів, на них буде зображений цей символ гравець отримує солідний бонус. Гра буде продовжуватися доки не буде обрано спеціальний символ-пастка Exit і у гравця закінчуються спроби. Кількість спроб варіюється в залежності від кількості символів Bonus, які розпочали бонус гру. Усі виграші, які заробить гравець у бонус грі, додадуться до загального виграшу гравця.

Ризик-гра дасть можливість подвоїти свій виграш за один оберт барабанів, для її запуску необхідно натиснути спеціальну клавішу Double .

🤑 Грати безкоштовно у Fruit Cocktail 2


Грати на гроші

💥 Висновки

Як видно, кількість способів перемогти в ігровому відеослоті Fruit Cocktail 2 дуже багато, щоб розібратися в них, додана спеціальна клавіша Help, яка дасть доступ до таблиці виплат. Fruit Cocktail 2 як і попередник принесе гравцеві багато годин незабутніх емоцій та задоволення відчуття азарту.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС