29.01.2014

Конкурс "Безопасный интернет"

В  рамках тижня безпечного Інтернету,  у Всесвітній павутині і захист від Інтернет-загроз, з 7 по 14 лютого буде проведено шкільний етап конкурсу учнівськіх робіт «Мій безпечний Інтернет», з 17 по 23 лютого – районний етап.

Умови Конкурсу «Мій безпечний Інтернет» :

Учасниками Конкурсу можуть стати учні 5-11 класу загальноосвітніх навчальних закладів району.

В рамках Конкурсу будуть прийматися роботи учасників за наступними номінаціям:

НАЙКРАЩІЙ ВІДЕОРОЛІК - любительський відеосюжет, ролик на тему захисту від Інтернет-погроз та забезпечення безпеки при використанні Інтернету, навчальний Інтернет-безпеки та етики, спрямований на загальне безпечний розвиток юних користувачів;

НАЙКРАЩІЙ ТВІР - літературний твір на тему захисту дітей від Інтернет-загроз або навчання правилам кібер безпеки і киберетики (у жанрах: детектив, фентезі, фантастика, казка, керівництво з безпеки, вірші та інше).

На районний етап Конкурсу приймається одна найкраща робота з кожної номінації навчального закладу.

a.      Роботи у номінації НАЙКРАЩІЙ ТВІР приймаються виключно у електронному виді в текстовому форматі (до 2 листів, розмір 14, шрифт Times New Roman, інтервал 1,5)з фотографією автора, для подальшого друку його твору в збірки районного методичного об’єднання вчителів інформатики «Безпечний Інтернет…».  Кожна робота буде перевірена на плагіат спеціальною програмою.

b.           Загальна тривалість перегляду роботи у номінації НАЙКРАЩІЙ ВІДЕОРОЛІК має бути не більшою 3 хвилин.

Разом з роботами учнів подати заявку у довільної формі, в якої вказати ПІБ учня, клас та школу навчання, вчителя інформатики.

Роботи приймаються вчителем інформатики Чвіровой Л.М.

Більшість робіт буде розміщено на сайті методичного об’єднання вчителів інформатики http://kirmoinformat.ucoz.ru/