Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Дурниця

Ігровий автомат Humpty Dumpty, за мотивами відомої дитячої казки, розробив провайдер Push Gaming. На ринок азартних розваг слот із чудовим дизайном, особливими символами та бонусними обертаннями вийшов у січні 2016 року. Показник повернення коштів 96,47% свідчить про продуктивний ігровий процес. Його проведення можливе на стаціонарному комп'ютері та з мобільного пристрою.

Графічне оформлення відеослота переносить гравців клубу Вавада до середньовічної Англії. Місцем події у Humpty Dumpty стала міська вулиця. Невисокі затишні будиночки вишикувалися по краях бруківки. Вдалині видніється королівський замок. Яскрава кольорова гама в ігровому автоматі створює позитивну атмосферу. Музичний супровід відповідає сюжету.

🧾 Ігровий процес

У структурі грального автомата використовується 5 барабанів. Символи, що випадають на них, формують призові комбінації на 25 лініях. Якщо вдасться зібрати кілька виграшних поєднань в одному спині, виплати підсумовуються. Загальний результат зараховується з цього приводу.

Панель управління Humpty Dumpty складається зі стандартного набору кнопок. Барабани наводяться на дію клавішами з двома круговими стрілками. В ігровому автоматі передбачено режим автоматичного обертання. Гра пройде за заданими параметрами без втручання гравця. Настроюваним параметром є розмір ставки. Суму дозволяється змінювати протягом усього ігрового процесу, вибираючи із 12 запропонованих варіантів. Меню додаткових налаштувань дозволить створити комфортні умови для проведення розіграшу. Правила гри, коефіцієнти виплат вказані у довідковому розділі.

У Humpty Dumpty символами є королівське подружжя, стражник, куховарка, Шалтай-Болтай, скакун, карткові знаки. Побудова призових комбінацій здійснюється стандартним чином. У складі виграшного поєднання може бути від 3 до 5 символів одного типу.

☝ Особливі знаки ігрового автомата:

  • Wild – схрещені ложки. Замінює звичайні символи, сприяючи завершенню оплачуваної комбінації. Запуск бонусної опції.
  • Scatter – герой казки Шалтай-Болтай. Він обертається лише на 3-му барабані.

🤑 Грати безкоштовно у Humpty Dumpty


Грати на гроші

💰 Бонусні можливості Humpty Dumpty:

  • Falling Wilds – запускається з появою дикого знака на ігровому майданчику. Присуджується повторне обертання, вайлд зміщується на одну позицію, беручи участь у складанні призових комбінацій. Респіни продовжуються при випаданні Wilds.
  • Free Spins. Коли головний герой повністю займе центральний барабан, розпочнуться фриспіни. Над ігровим полем знаходяться три шкали, де фіксується випадання вайлдів. При заповненні всіх сердець дикий знак стає липким і залишається на місці до завершення раунду.

💥 Висновки

Відеослот Humpty Dumpty – сучасний ігровий автомат з цікавим сюжетом, чудовим дизайном, вигідними бонусними функціями. У ньому застосовується достатньо інструментів, щоб отримати добрий прибуток. У вивченні параметрів грального автомата без фінансових витрат допоможе демоверсія.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС