Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Божевільна мавпа

Одним із найпопулярніших і улюблених гравцями ігровим автоматом з асортименту казино Вавада , представленого виробником Ігрософт, став Crazy Monkey. Геймер, який бажає поспостерігати за пригодами смішної мавпочки і із задоволенням провести вільний час, може зробити це, запустивши барабани ігрового відео слота.

🧾 Основні характеристики слота Crazy Monkey

В оформленні грального автомата домінує зелений колір. Різноманітність його відтінків точно передає фарби тропічних джунглів, де живе головна героїня ігрового автомата. Її можна побачити в нижній частині ігрового екрану, де мавпа чистить видобутий банан, але не забуває стежити за тим, що відбувається на ігровому полі.

Поруч розташований інформаційний блок, що відображає перебіг ігрового процесу. Графіка грального автомата якісна та чітка. Доповнює ігрові обертання музичний супровід. Спеціальні ефекти роблять ігровий екран яскравішим і привертають увагу до вдалих комбінацій.

☝ Правила и геймплей Crazy Monkey

Гра проходить на 5 барабанах та 9 ігрових лініях.

Ознайомившись до початку спин з функціональною панеллю, користувач проведе ігровий час з максимальним комфортом. Перед тим, як натиснути кнопку Start та запустити барабани у звичайному режимі, варто подбати про вибір ігрової ставки. Зробити це можна за допомогою кнопок Bet та Max bet, які встановлюють будь-яку обрану та максимальну ставку відповідно. 

Активувати потрібну кількість ігрових ліній допоможе опція Lines. Перейти в режим автоматичного обертання допоможе кнопка Autoplay. Довідковий розділ Help пропонує до вивчення правила Crazy Monkey та коефіцієнти, що відповідають символам.

Подвоєння ігрового рахунку може отримати гравець, який погодився взяти участь у грі за шансами. Ризикувати можна після кожної успішної комбінації, отриманої в результаті звичайного спину. Отримання призу залежить від вибору картки, яка поки що закрита. Якщо вона виявиться старшою за картку дилера-користувач отримує подвоєний виграш, якщо ні- залишається ні з чим.

🤑 Грати безкоштовно у Crazy monkey


Грати на гроші

💰 Бонусні символи автомата

Тотемна маска стала вайлдом ігрового автомата. Дикий знак не лише наділений високими ігровими бонусами, а й бере участь у формуванні призових поєднань, оскільки може замінювати інші символи. 

Скаттер грального автомата-мавпа, що запускає двох етапний призовий тур. На першому треба смикати за вибрані мотузки, вгадуючи, де ховається банан. У разі успішного збирання врожаю геймер потрапить у другий тур. Все, що потрібно зробити тут-це правильно вибрати табличку, що приховує приз. Варто зауважити, що потрапити в бонусну гру можна після випаду на ігровому полі мінімум трьох зображень з мавпочкою.

💥 Висновки

Ігровому слоту Crazy Monkey є що показати і чим здивувати гравця.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС