Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Книга Нілу: Помста

Серед ігрових автоматів Netgame онлайн казино Вавада великою популярністю користується Book of Nile Revenge. У ньому розкривається історія Стародавнього Єгипту, а користувач відправляється в подорож пірамідами. Кожна з них є скарбницею, тому розкопки призведуть до гідних виграшів.

Оформлення Book of Nile Revenge успішно передає тему слота. На тлі барабанів зображені єгипетські піраміди та нескінченні пісочні краєвиди. Символіка також продумана реалізована відповідно до теми. Анімація надає грі додаткової реалістичності, як звуковий супровід.

🧾 Структура игрового автомата

Автомат Book of Nile Revenge має 5 барабанів і 10 ліній. Перед грою рекомендується досліджувати правила слота. Вони викладені у вкладці Info, де також є інформація про структуру ліній, символи, виплати та бонуси.

Ігровий автомат Book of Nile Revenge передбачає для гри 10 фіксованих ліній, але розмір ставки кожен може вибирати самостійно. Робиться це кнопкою Bet. Обертати барабани в автоматі можна в ручному та автоматичному режимі. Перший активується кнопкою Spin, а другий – Autoplay. Якщо гравець планує вести автогру, йому спочатку необхідно вказати відповідну кількість серії обертань.

💰 Символи та бонуси слота

У Book of Nile Revenge використовується карткова та тематична символіка, елементи якої відрізняються виплатами. Так, на барабанах автомата випадають 10, J, Q, K, A, статуя, золота пантера, фараон, дослідник. Книга в слоті є одночасно вайлдом та скаттером. Вона вміє замінювати інші символи на ігровому полі для більш вигідних комбінацій, а також активувати бонус.

Бонусна гра починається після випадання в основному етапі 3 скаттерів. Вона полягає в 10 фриспінах, в процесі виконання яких діє символ, що розширюється. Він вибирається ще до початку бонусу у випадковому порядку. Символ, що розширюється, покриває відразу три позиції на барабані, збільшуючи можливість для складання вигідних комбінацій. Якщо якийсь із безкоштовних спинів не приніс виграшу, користувачеві пропонується натомість ще 1 безкоштовне обертання.

🤑 Грати безкоштовно у Book of Nile: Revenge


Грати на гроші

💥 Висновки

Слот Book of Nile Revenge з єгипетською тематикою пропонує звичайну гру, бонуси та спеціальні символи.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС